Rozdziały

1 komentarz:

  1. Hahaha, no to mój pierwszy komentarz, czuję się zaszczycona ;)
    No mój komentarz jest szczery i wyraża to co czuje, a to zależy od każdego osobiście.
    Nie jestem co prawda fanką Justina Bibera, jednakże jest to blog mojej niedawno poznanej koleżanki :) (swag), osobiście słucham rapu dlatego jest szczere to co pisze, a sądzę, że jest on całkiem niezły nawet bym powiedziała, że dobry, dlatego: "MUSISZ PISAĆ DALEJ" :D
    Czekam na dalsze części i będę czytać, bo jestem ciekawa co będzie dalej...
    Wydaje mi się to wszystko nierealne, ale dzięki temu przenosi w specyficzną atmosferę... hmm... jakby to ująć baśniową, bajkową. Jednakże jest przeze mnie pozytywnie odbierany :)

    OdpowiedzUsuń